Op 23 april komt in Europa het nieuwe album The Reminder van Feist uit. Feist is een Canadese singer/songwriter met een sound waar ik in ieder geval enorm van gecharmeerd ben. Is het soul, is het een beetje Jazz? Ik heb geen idee, het is gewoon ontzettend goed!
"..ze is veel meer dan een nachtclubachtige zangeres die, met een volgspot op haar gericht, jazzy ballads vertolkt. In een vorig leven zong ze als luidruchtige teen queen namelijk in een punkband en lagen verlegen puberjongens aan haar voeten; Feist was een indie idool door haar brutale, schaamteloze manier van gitaarspelen in de rockband By Divine Right en als frontvrouw van de Canadese indie rockband Broken Social Scene.
Ze wordt gezien als een van de meest onwaarschijnlijke mode-iconen, terwijl ze eigenlijk meer een tomboy is die net zo lief geen make-up draagt. Ze weet een zaal als soloartiest te verleiden met haar gitaarspel, maar ook in de rol van bandleider voelt ze zich thuis. Ze schudt een swingende traditionele foxtrot als Mushaboom uit haar mouw, maar werkt ook samen met haar beste vriendin, electro-trash koningin Peaches.
Feist wordt in de cult scene geroemd om haar originaleit; zo bevatten de ruwe demo's (the Red Demos) van Let It Die en The Reminder het geluid van trams die over straat rijden. Al deze facetten komen voorbij op The Reminder, dat in sommige opzichten meer klinkt als Feist dan ooit tevoren."
Omdat ik ook buzzer ben werd ik, dankzij mijn online activiteiten, geselecteerd om Feist te buzzen. Maar ik doe natuurlijk alleen maar mee aan een Buzz als ik er zelf enthousiast over ben! Helemaal gratis en voor niks en alleen de komende week hier te downloaden. Drie nummers van The Reminder:
(Te laat, de week is voorbij)
O, en doe me een plezier, mocht iemand nummers downloaden om ergens op een radiostation uit te zenden, wil je het me dan even melden zodat ik dat weer terug kan communiceren aan Buzzer?




