Tot donderdag
Even geen postings hier...denk ik.... Morgenavond ben ik in Barcelona, maar het zou zomaar kunnen dat ik nog wel wat aardigs te melden heb vanaf daar. Bijvoorbeeld hoe ze daar de verjaardag van Johan Cruijff vieren en of dat ook te merken is.
Volgens Merijn moet ik maar even een gebakje gaan halen, maar ik sta niet op de gastenlijst en heb het te druk met wijngaarden en zo.
De kids zullen ook via mijn blog kijken wat ik doe en of ik even tijd heb om die Ronaldinhoshirts te kopen. Ik hoop dat het me lukt die te vinden en te kopen:-)
Update: En wordt er door jullie al getwitterd?







ik twitter me vaak af waar meisje de tijd vandaan twittert, ik twitter me suf en krijg niet eens alles getwitterd op al je sites !! Blof met het streepje dat niemand kan zetten ( volgens pleiade) was geweldig hier, ook met Barcelona o.a natuurlijk , veel plezier daar laat je niet gek twitteren,maar geniet !!!
Geplaatst door: suzie | maandag 23 april 2007 om 10:21
Bløf dus (enorrem vals grijns) :-)
Geplaatst door: Gaudi | maandag 23 april 2007 om 10:28
Dus als we klaar zijn met bellen, SMS'en, MSN'en,commentaar leveren op elkaar's websites, Hyves krabbels zetten, Chatten en Skypen moeten we gaan twitteren???
En wanneer moet ik dan naar YouTube kijken?
Geplaatst door: Pleiade | maandag 23 april 2007 om 10:32
pleiade wat intens sjemeen !!!! pfffffff snik :)
Geplaatst door: suzie | maandag 23 april 2007 om 15:41
Zie je nou wel, suzie: en dat is nu mijn baas... Ik geloof dat ik maar een tijdje in Limburg ga wonen. Likjuh voor jou!
Geplaatst door: Gaudi | maandag 23 april 2007 om 19:16